máj 18, 2021
20 Views
0 0

Szerdai sportműsor: Atalanta–Juventus az Olasz Kupa-döntőben

Written by

Szerdán az angol Premier League-ben pályára lép az Arsenal, a Tottenham és a Liverpool. Az Olasz Kupa-döntőben Atalanta–Juventus, a Francia Kupa fináléjában Monaco–PSG mérkőzést rendeznek – előbbit élőben követhetik az NSO-n! A férfi kézi NB I-ben a Mol-Pick Szeged játszik a Tatabányával. Ezen a napon is lesz Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny és vizes Eb is.

MÁJUS 19., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
19.00:
Everton–Wolverhampton Wanderers (Tv: Digi Sport2)
19.00: Newcastle United–Sheffield United (Tv: Digi Sport3)
19.00: Tottenham Hotspur–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
20.00: Crystal Palace–Arsenal (Tv: Spíler1)
21.15: Burnley–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
21.15: West Bromwich Albion–West Ham United (Tv: Spíler1)

ANGOL LEAGUE ONE
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ
19.00:
Lincoln City–Sunderland (Tv: Arena4)

FRANCIA KUPA
DÖNTŐ
21.15:
Monaco–PSG

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
21.00:
Atalanta–Juventus (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00:
60th Golden Spike, Ostrava (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
10.00:
Magyarország–Csehország
17.00: Olaszország–Magyarország

KERÉKPÁR
12.50: Giro d’Italia országúti kerékpáros-körverseny, 11. szakasz, Perugia–Montalcino, 162 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.45:
PSG (francia)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
20.45: Flensburg (német)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–MTK Budapest
18.00: Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Debreceni EAC–Naturtex-SZTE-Szedeák

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1101 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 21.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS

10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m vegyes (Cseh László, Holló Balázs, Kós Hubert, Sós Dániel)
Női 200 m pillangó (Hatházi Dóra, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
Női 200 m gyors (Fábián Fanni, Késely Ajna, Veres Laura, Verrasztó Evelyn)
Férfi 200 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Török Dominik Márk)
Férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 1500 m gyors döntő
Férfi 100 m gyors döntő
Női 100 m mell döntő
Férfi 100 m hát elődöntő
Női 200 m pillangó elődöntő
Férfi 200 mell elődöntő
Női 50 m gát döntő
Férfi 200 m vegyes elődöntő
Női 200 m gyors elődöntő
Férfi 200 m pillangó döntő
Férfi 4×200 m gyorsváltó döntő

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
20.45:
Szolnoki Dózsa–OSC Újbuda (Tv: M4 Sport)

www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/szerdai-sportmusor-atalanta-juventus-az-olasz-kupa-dontoben-2827231

Komment írása

Article Categories:
nemzetisport
banner

Vélemény, hozzászólás?