1 Views
0 0

Szabics Imre döntetlennel debütált a Mol Fehérvár kispadján

Written by

A labdarúgó NB I 27. fordulójának vasárnapi játéknapján a Kisvárda hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Fiola Attila kiállítása miatt 55 percet emberhátrányban töltő Mol Fehérvár FC-vel, amelynek kispadján ezen a mérkőzésen debütált Szabics Imre.

Fiola Attilát (5) a 35. percben állította ki Pintér Csaba játékvezető (Fotó: Tumbász Hédi)

LABDARÚGÓ NB I
27. FORDULÓ

Kisvárda–Mol Fehérvár FC 0–0
Kisvárda, Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Pintér Csaba

SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS ITT!

A válogatott szünet után immár Szabics Imrével a kispadon készülhetett a Kisvárda elleni bajnokira a Mol Fehérvár FC, amelynek kezdőcsapatában több válogatott játékos is helyet kapott.

A mérkőzés meglehetősen eseménytelenül indult, helyzetek helyett inkább a szabálytalanságokról és a sárga lapokról szólt az első félidő. Ennek betetőzése a 35. percben jött el, amikor Fiola Attila a második figyelmeztetését is megkapta, így Pintér Csaba játékvezető kiállította.

A folytatásban valamivel többször próbálkozott a Kisvárda, ám Supka Attila csapata csak elvétve tudott helyzetet kialakítani a fehérváriak kapuja előtt, Kovács Dánielnek ritkán kellett játékba avatkoznia.

Gól végül nem született a mérkőzésen, így Szabics Imre döntetlennel debütált a Mol Fehérvár kispadján.

NB I, 2020–2021, 27. FORDULÓ
HELYSZÍN JÁTÉKVEZETŐ
ÁPRILIS 3., SZOMBAT
Paksi FC–MTK Budapest 3–1 Paks, Paksi FC Stadion Bogár Gergő
ZTE FC–DVTK 2–0 Zalaegerszeg, ZTE Aréna Vad II István
Budapest Honvéd–Újpest FC 2–2 Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion Bognár Tamás