7 Views
0 0

Sportlövészet: három magyar érem zárásként Wroclawban

Written by

A magyar sportlövők három érmet szereztek a lengyelországi Wroclawban rendezett nemzetközi verseny záró napján – számolt be az MTI.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint a női sportpisztoly versenyszámban az alapverseny sorrendje jelentette a végeredményt: Csonka Zsófia 585 körös egyéni csúccsal győzött, Jákó Miriam lett a második (581) és a cseh Renata Cervenkova a harmadik (576).

A légpuska vegyes párosban a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettős a bronzmérkőzésen 17–5-re nyert a Jiri Privratsky, Karolina Brabcova duó ellen, és a harmadik helyen végzett.

A magyarok összesen hat arany-, hat ezüst- és hat bronzérmet gyűjtöttek Wroclawban.