jún 10, 2021
10 Views
0 0

Pénteki sportműsor: török–olasz az Eb nyitó meccsén

Written by

Péntek este megkezdődik a labdarúgó Európa-bajnokság: a nyitó mérkőzésen Olaszország Törökországgal játszik a Stadio Olimpicóban – a találkozót élőben követhetik az NSO-n! A Roland Garroson férfi elődöntőt rendeznek, Novak Djokovics Rafael Nadallal küzd meg a fináléba jutásért. Pénteken is lesz cselgáncs, kerékpár és motorport.

JÚNIUS 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Törökország–Olaszország, Róma (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR
A-CSOPORT
16.00:
Fülöp-szigetek–Guam
19.00:
Kína–Maldív-szigetek
B-CSOPORT
18.00:
Nepál–Ausztrália
21.00:
Kuvait–Jordánia
C-CSOPORT
16.30:
Kambodzsa–Irán
18.30:
Hongkong–Irak
D-CSOPORT
20.00:
Jemen–Üzbegisztán
20.00:
Szingapúr–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
18.45:
Indonézia–Arab Emírségek
19.00:
Afganisztán–Omán
F-CSOPORT
  9.00:
Mianmar–Kirgizisztán
G-CSOPORT
18.45:
Malajzia–Vietnám

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.00:
Gyémánt Liga, Róma/Firenze (Tv: M4 Sport)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.15:
Chicago Cubs–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
Férfi 100 kg (Cirjenics Miklós, Vég Zsombor), női 78 kg
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek (Tv: M4 Sport)

GOLF
21.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

KARATE
Olimpiai kvalifikációs torna, Párizs

KERÉKPÁR
13.00: pro sorozat, Szlovén körverseny (Tv: Eurosport2)
15.15: pro sorozat, Belga körverseny (Tv: Eurosport2)
15.30: Svájci körverseny, 6. szakasz (Tv: Sport1)

KETRECHARC
3.00:
MMA, Bellator 260, Lima–Amoszov (Tv: Arena4)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB
  9.45:
1. szabadedzés, Misano (Tv: Arena4)
14.15: 2. szabadedzés, Misano (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – férfi selejtező (Demeter Bence, Marosi Ádám, Kardos Bence, Bereczki Richárd)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Várna
16.30:
egyéni verseny, selejtező (buzogány, szalag)

TENISZ
10.55 és 14.20: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)
Férfiak, elődöntő
14.50:
Cicipasz (görög, 5.)–A. Zverev (német, 6.)
17.30: Djokovics (szerb, 1.)–Nadal (spanyol, 3.) – élőben az NSO-n!
11.00: ATP-Torna, Stuttgart (Tv: Sport2)  
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/penteki-sportmusor-torok-olasz-az-eb-nyito-meccsen-2831665

Komment írása

Article Categories:
nemzetisport
banner

Vélemény, hozzászólás?