6 Views
0 0

NFL: kikapott a Patriots; hosszabbításos Titans-siker

Written by

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a New England Patriots hazai pályán 18–12-re kikapott a Denver Broncostól.

Cam Newton és a New England Patriots újabb vereséget szenvedett el (Fotó: Getty Images)

Nem az irányítók meccse volt a New England Patriots–Denver Broncos találkozón, amelyen Drew Lock és Cam Newton is nulla touchdownpasszal és két interceptionnal zárt – igaz, utóbbi neve mellé legalább egy futott TD-t feljegyezhettünk. A pontszerzéshez azonban ez sem volt elég, mivel Brandon McManusnak hatból hat mezőnygólkísérlete sikeres volt, így a Broncos 18–12-re nyert.

A Tennessee Titans kis híján elveszítette a veretlenségét a Houston Texans elleni csoportrangadón, óriási hajrával azonban egyenlített, majd a hosszabbításban a győzelmet is kiharcolta (42–36). Mind a két irányító, Deshaun Watson és Ryan Tannehill 300 passzolt yard fölé jutott, valamint négy TD-passzt jegyzett a meccsen.

A Baltimore Ravens a nagyszünetben 17–0-ra, majd az utolsó negyed előtt 24–6-ra vezetett, a végén azonban izgulnia kellett: a Philadelphia Eaglesnek megvolt az esélye az egyenlítésre, ám Carson Wentz kétpontos kísérlete sikertelen volt, így a Ravens 30–28-ra nyert.

A bajnokságot vereséggel kezdő, azóta azonban négy mérkőzését is megnyerő Cleveland Brownsnak esélye sem volt a Pittsburgh ellen: a Steelers hazai pályán 38–7-re nyert, így őrzi a hibátlan mérlegét.

A New York Giants öt vereség után megszerezte idénybeli első győzelmét: a New York-i együttes hazai pályán 20ľ19-re gyűrte le a Washington Football Teamet (20–19). Szintén először nyert az Atlanta Falcons, amely a Minnesota Vikings vendégeként aratott 40–23-as győzelmet.

Minden, ami az NFL 2020-as idényével kapcsolatos, egy helyen itt!