Neumann Ferenc stadion, zárt kapuk mögött. V: Horia Mladinovici
Iacob – Tomozei, Benga, F. Ilie, Sljakov – Miculescu, Isac, Albu, Buhacianu – Roger – Hora. Vezetőedző: Bálint László György
Balauru (k.), Melinte, Erico, Rumpullaku, Vorobjovas, Rusu, Bustea, C. Rus, A. Petre
Niczuly – Dimitrov, Buhenna, Mitrea, Stefan – Fofana, Tincu – Tamás N., Achahbar, Petrila – Safranko. Vezetőedző: Leo Grozavu
Jesús Fernandez (k.), Ninaj, Markovic, Vasvari, Eder, Nouvier, Golofca, Fülöp L., Stefanescu
Gólszerző:

Cikkünk folyamatosan frissül.

PERCRŐL PERCRE

10. perc Tamás készíti le a labdát Achahbarnak, aki 9 méterről, balról Sljakovot találja el.

9. perc HELYZET, Buhacianu 15 méterről, kapásból küld kapura egy lehulló labdát, Niczuly vetődve hárít a jobb alsó saroknál.

5. perc Hora lövi el a szabadrúgást, 24 méterről, kissé balról a rövid alsó sarkot célozta meg, de az oldalhálóba lőtte a labdát.

4. perc Raid Buhenna kap sárga lapot, mert hátulról akasztja az kilépő Buhacianut. Az aradiak pirosat követeltek.

1. PERC ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

Piros-fehérben az UTA, zöldben a Sepsi.

Az UTA 1100. meccse a román élvonalban. És az első mai meccs eredménye nyomán (Botosani-Viitorul 1-0), az UTA már nem juthat a felsőházi eájátszásba…

Szentgyörgyön ezért a válogatott szünetben már jóval előrébb tekintettek az aradi mérkőzésnél, Leo Grozavu vezetőedző bevallása szerint a kéthetes mini edzőtábor elsősorban a rájátszásra lészülést szolgálta. A klub pedig ennél is hosszabb távra tervezve, egy plusz egy évvel meghosszabbította Gabriel Vasvari szerződését – a 34 éves középpályás három év alatt 96 mérkőzésen 16 gólt szerzett a Sepsiben.

Az aradi együttes vendége lesz vasárnap a román élvonalban a Sepsi OSK. Az UTA számára a halvány rájátszásesély életben tartása, a már biztosan a felsőházi Sepsinek pedig a pontszám növelése a tét a román élvonal vasárnapi erdélyi rangadóján.

A „szokásos” döntetlennel ünnepelhette a már szombat este biztossá váló felsőházi rájátszásba jutást a Sepsi OSK, miután a Gaz Metan ajándékba kapott büntetőből pontot szerzett Szentgyörgyön. Ez volt a szentgyörgyiek 14. döntetlenje a bajnokságban.

Vasárnap erdélyi rangadó.

ÜDVÖZÖLJÜK KEDVES OLVASÓINKAT AZ ARAD–SEPSI OSK LABDARÚGÓ-MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉBEN!