ápr 26, 2021
3 Views
0 0

Légiósprogram: DAC–Zilina; Mainz–Hertha BSC

Written by

Ahogy olvasóink már megszokhatták, a Nemzeti Sport Online hétről hétre összeszedi toplégiósaink mérkőzéseit. Lássuk, milyen találkozók várnak külföldön játszó futballistáinkra és csapataikra az előttünk álló napokban!


Hirdetés

A mérkőzések kezdése magyar idő szerint értendő.

ÁPRILIS 26., HÉTFŐ

CIPRUS, 1. DIVISION
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 8. FORDULÓ

Omonia Nicosia–AEL Limassol 2–1
Omonia: Lang Ádám a 78. percben csereként lépett pályára.

NÉMETORSZÁG, 2. BUNDESLIGA
31. FORDULÓ

20.30:
Darmstadt–Bochum 3–1
Bochum: Novothny Soma a 86. percben csereként lépett pályára.

OLASZORSZÁG, SERIE A
33. FORDULÓ

Torino–Napoli 0–2
Torino: Horváth Krisztofert nem nevezték.

PORTUGÁLIA, PRIMEIRA LIGA
29. FORDULÓ
20.00:
CD Nacional–Guimaraes 1–0
Nacional: Bobál Gergelyt nem nevezték. 
SEGUNDA LIGA
30. FORDULÓ 

Benfica B–Penafiel 2–2
Benfica B: Csoboth Kevin a 89. percben csereként lépett pályára, a 93. percben sárga lapot kapott

ÁPRILIS 27., KEDD

AUSZTRIA, BUNDESLIGA
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ
18.30: Hartberg–Altach
Altach: Bukta Csaba
18.30: St. Pölten–Ried
St. Pölten: Majnovics Martin; Ried: Borsos Filip
2. LIGA
23. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)

18.30: Liefering–Austria Wien II
Liefering: Major Sámuel; Austria Wien II: Mester Csaba

ÁPRILIS 28., SZERDA

TÖRÖKORSZÁG, SÜPER LIG
38. FORDULÓ

15.00: Göztepe–Trabzonspor
Göztepe: Megyeri Balázs

ÁPRILIS 29., CSÜTÖRTÖK

KÍNA, SUPER LEAGUE
2. FORDULÓ

14.00: Csangcsun Jataj–Tiencsin Csinmen Tigers
Tigers: Kádár Tamás

SZERBIA, SZUPERLIGA
34. FORDULÓ

17.00: Proleter–Partizan Beograd
Partizan: Holender Filip

TÖRÖKORSZÁG, SÜPER LIG
38. FORDULÓ
19.30:
Alanyaspor–Fenerbahce
Fenerbahce: Szalai Attila

ÁPRILIS 30., PÉNTEK

AUSZTRIA, 2. LIGA
26. FORDULÓ

18.10: Liefering–Dornbirn
Liefering: Major Sámuel
18.30: Lafnitz–Austria Wien II
Austria Wien II: Mester Csaba

HOLLANDIA, EREDIVISIE
31. FORDULÓ

20.00: Heracles–Venlo
Heracles: Szőke Adrián

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
28. FORDULÓ

20.30: Slask Wroclaw–Zaglebie Lubin
Slask: Tamás Márk

MÁJUS 1., SZOMBAT

ANGOL CHAMPIONSHIP
45. FORDULÓ
16.00:
Millwall–Bristol City
Bristol: Nagy Ádám

AUSZTRIA, 2. LIGA
26. FORDULÓ

14.30: Austria Lustenau–Klagenfurt
Austria Lustenau: Tiefenbach Dániel

EGYESÜLT ÁLLAMOK, MLS
ALAPSZAKASZ

20.00: Real Salt Lake–Sporting Kansas City
Sporting: Sallói Dániel

PORTUGÁLIA, PRIMEIRA LIGA
30. FORDULÓ
21.30:
Sporting CP–CD Nacional
Nacional: Bobál Gergely

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
14.30: DAC (Dunaszerdahely)–Zilina (Zsolna) – élőben az NSO-n!
DAC: Kalmár Zsolt, Vida Máté, Schäfer András

MÁJUS 2., VASÁRNAP

HORVÁTORSZÁG, 1. HNL
32. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek–Varazdin – élőben az NSO-n!
Osijek: Kleinheisler László, Gyurcsó Ádám

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
31. FORDULÓ 

12.15: Oliveirense–Benfica B
Benfica B: Csoboth Kevin

SVÁJC, SUPER LEAGUE
32. FORDULÓ
16.00: Zürich–Lugano
Lugano: Kecskés Ákos

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
18.00:
Trnava–Slovan Bratislava (Pozsony)
Slovan: Holman Dávid

TÖRÖKORSZÁG, SÜPER LIG
39. FORDULÓ

15.00: Antalyaspor–Göztepe
Göztepe: Megyeri Balázs

MÁJUS 3., HÉTFŐ

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
28. FORDULÓ

15.00: Piast Gliwice–Podbeskidzie
Piast: Vida Kristopher; Podbeskidzie: Kocsis Gergő 

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
29. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)

18.00: Mainz–Hertha BSC
Mainz: Szalai Ádám

OLASZORSZÁG, SERIE A
34. FORDULÓ

20.45: Torino–Parma
Torino: Horváth Krisztofer; Parma: Balogh Botond, Kosznovszky Márk

TÖRÖKORSZÁG, SÜPER LIG
39. FORDULÓ
15.00:
Kasimpasa–Alanyaspor
Kasimpasa: Varga Kevin
19.30: Fenerbahce–Erzurum
Fenerbahce: Szalai Attila  

A programban a külföldi első vagy másodosztályú bajnokságban szereplő, jelenlegi vagy korábbi felnőtt- vagy U-válogatott, illetve válogatott-kerettagságig jutó légiósok mérkőzéseit gyűjtöttük össze.

www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosprogram-dac-zilina-mainz-hertha-bsc-2822973

Komment írása

Article Categories:
nemzetisport
banner

Vélemény, hozzászólás?