ápr 5, 2021
6 Views
0 0

Keddi sportműsor: Man. City–BVB és Real–Liverpool a BL-ben

Written by

Kedden jön a Bajnokok Ligája negyeddöntője: a Manchester City a Borussia Dortmunddal, a Real Madrid a Liverpoollal találkozik, a meccseket élőben követhetik az NSO-n! Ami a labdarúgást illeti, lesz még török és szerb bajnoki, valamint angol másodosztályú mérkőzés is. A futsal Eb-ért Magyarország–Kazahsztán selejtezőt rendeznek. Kedden is lesz darts Premier League, baseball, jégkorong és kosárlabda. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

ÁPRILIS 6., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Manchester City (angol)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Real Madrid (spanyol)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK BAJNOKSÁG
33. FORDULÓ
15.00:
Karagümrük–Hatayspor (Tv: Sport2)
18.00: Trabzonspor–Kayserispor (Tv: Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
40. FORDULÓ
20.45:
Norwich City–Huddersfield Town (Tv: Arena4)

SZERB SZUPERLIGA
30. FORDULÓ
18.00:
Novi Pazar–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

FUTSAL
EB-SELEJTEZŐ
14.00:
Magyarország–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
Premier League, 2. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Gary Anderson (skót)–José de Sousa (portugál)
Jonny Clayton (walesi)–Glen Durrant (angol)
Dimitri Van den Bergh (belga)–Nathan Aspinall (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Peter Wright (skót)
Rob Cross (angol)–James Wade (angol)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
10.00:
középdöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
17.00:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.30: B
aszk körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5–8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
PEAC-Pécs–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1066 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
20.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Újpesti TE–Szent Benedek RA
A 7. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
MTK Budapest–Diósgyőri VTK

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 64 kg (Tv: Eurosport2)
19.00: férfi 73 kg (Tv: Eurosport1)

TENISZ
16.00, szerda, 1.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1)
Páros, nyolcaddöntő: Babos Tímea, Veronika Kugyermetova (magyar, orosz, 2.)–Doi Miszaki, Hibino Nao (japánok)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/keddi-sportmusor-man-city-bvb-es-real-liverpool-a-bl-ben-2819199

Komment írása

Article Categories:
nemzetisport
banner

Vélemény, hozzászólás?