16 Views
0 0

El: Roma–Manchester United elődöntő élőben az NSO-n!

Written by

A Manchester United egészen kedvező helyzetből várhatja a Roma elleni labdarúgó El-visszavágót, miután 6–2-re győzött az Old Traffordon, a találkozót élőben követhetik az NSO-n!

(Fotó: AFP)

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
AS Roma (olasz)–Manchester United (angol) 0–0 – élőben az NSO-n!
Róma,
Olimpiai Stadion, zárt kapuk mögött. V: Brych (német)

Az első mérkőzés eredménye: 2–6

A másik elődöntő
Arsenal (angol)–Villarreal (spanyol) – élőben az NSO-n!

Cikkünk folyamatosan frissül.

PERCRŐL PERCRE

6. perc Fernandes jobb oldali beadása Mirantéé.

Villámkezdés olasz módra!

4. perc HELYZET ez is, a szöglet után a bal sarok elől három méterről a rövid sarok mellé, az oldalhálóba fejel Bailly mellől Mhitarjan!

3. perc ZICCER, de Mancini ballal öt méterről a kapusba lövi Mhitarjan szabadrúgását.

3. perc Bailly nekimegy Mhitarjannak, egykori unitedes csapattársának.

1. PERC ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

A hazaiak tiszta vörösben, a vendégek fekete-fehér mezben s fehér nadrágban.

A Manchester United első döntőjébe juthat be Ole Gunnar Solskjaer alatt, kétszera Ligakupában, egyszer az FA-kupában, egyszer az El-ben buktak el vele.

A legfiatalabb angol százados az MU-ban!

Here’s how we line up for tonight’s #UEL semi-final second leg

#MUFC

2007-ben és 2008-ban összesen hatszor találkozott egymással a két csapat, mindannyiszor a Bajnokok Ligájában. A Roma 2007 áprilisában 2–1-re győzött, azóta viszont egy döntetlen mellett négyszer nyert az MU. A legemlékezetesebb győzelmet a 2007-es tavaszi párharc visszavágóján aratta az MU, amikor 7–1-re győzött. Az MU jelenlegi menedzsere Ole Gunnar Solskjaer akkor még a pályán volt, gólpasszal járult hozzá a győzelemhez. A két csapat 2021 előtt egy felkészülési torna keretében találkozott 2014-ben, akkor is az MU nyert 3–2-re.

Egy kis örökmérleg: 7 találkozó, 1 olasz és 5 angol sikerrel, 6, ill. 19 rúgott góllal.

Eltiltott nincs.

A hazaiaktól Stephan El Shaarawy, Amadou Diawara, Carles Pérez, Leonardo Spinazzola, Pau López, Jordan Veretout, Gonzalo Villa, Riccardo Calafiori és Nicolo Zaniolo sérült, a vendégektől Phil Jones, Anthony Martial és Daniel James maródi.

A római visszavágó az első mérkőzés eredménye után formalitásnak tűnik, a Manchester United ugyanis az Old Traffordon (6–2) átgázolt az olaszokon. Pedig a „farkasok” még vezettek is az angolok otthonában, de a második félidőben fizikailag teljesen elfáradtak. A szigetországi kiütés után a bajnokságban léptek pályára, de a Sampdoria vendégeként újabb kudarcba szaladtak bele. Az MU-nak is lett volna egy PL-meccse vasárnap, de szurkolói rendbontás miatt elmaradt a Liverpool elleni rangadója, így kipihenten utazhat el Rómába. A két fél az elmúlt 10 évben nem találkozott egymással az Olimpiai Stadionban.

ÜDVÖZÖLJÜK KEDVES OLVASÓINKAT AZ AS ROMA–MANCHESTER UNITED LABDARÚGÓ-MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉBEN!